Клінічний конкурс професійної майстерності студентів із прямої реставрації зубів фінішував

25 квітня 2024

24 квітня на кафедрі терапевтичної стоматології відбувся клінічний конкурс професійної майстерності студентів із прямої реставрації зубів. Головними вимогами до конкурсантів були вміння працювати із асистентом, клінічного обстеження стоматологічного пацієнта, прямої реставрації вітальних зубів, ізоляції робочого поля. Умовою участі бажаючих взяти участь у конкурсі було надання фото виконаних етапів клінічних робіт власних портфоліо відновлених фронтальних зубів на електронну адресу кафедри. Найбільш сміливими виявились 3 здобувача 5 курсу, а саме – Ярич Діана (5 група), Комерчий Данило (1 група), Плетнев Вадим (2 група). У злагодженій самостійній командній роботі із своїми асистентами на протязі 3-х годин були вирішені складні клінічні ситуації відновлення художньою реставрацією фронтальних зубів трьох пацієнтів, у тому числі і воїна ЗСУ. Усі учасники конкурсу 6 членами журі визнані переможцями та отримали безцінний досвід, подарунки та корисне спілкування із однодумцями-професіоналами.

The clinical competition of students' professional skills in direct dental restoration has finished

On April 24, the Department of Therapeutic Dentistry held a clinical competition of students' professional skills in direct dental restoration. The main requirements for the contestants were the ability to work with an assistant, clinical examination of a dental patient, direct restoration of the front teeth, and isolation of the working field. The condition for participation was to send photos of the completed stages of clinical work of their own portfolios of restored anterior teeth to the department's e-mail address. The most courageous were 3 five-year students, namely: Diana Yarych (group 5), Danylo Kommerchiy (group 1), Vadym Pletnev (group 2). In a well-coordinated independent teamwork with their assistants, they solved complex clinical situations within 3 hours to restore the anterior teeth of three patients, including a serviceman of the Armed Forces of Ukraine, with artistic restoration. All participants were recognized as winners by 6 jury members and received invaluable experience, gifts and useful communication with like-minded professionals.