«Методика проведення спірометріі» – тематичне засідання СНГ / "Spirometry Procedure" - Thematic Meeting of the SSG

25 жовтня 2023

24 жовтня 2023 року на кафедрі внутрішньої медицини №1 відбулось чергове тематичне засідання СНГ. Асистентка кафедри Інна Пілат провела майстер-клас «Методика проведення спірометріі». Здобувачі освіти ознайомились з теоретичними аспектами дослідження функції зовнішнього дихання, а потім мали змогу відпрацювати навички виконання процедури самостійно.

Традиційно, наприкінці зустрічі, було проведено вікторину, переможницею якої цього разу стала Анастасія Зезекало. Вона отримала у подарунок навчальний посібник «Клінічна пульмонологія».

"Spirometry Procedure" - Thematic Meeting of the SSG

On October 24, 2023, the Department of Internal Medicine No.1 hold another thematic meeting of the SSG. Assistant Professor Inna Pilat conducted a master class on the "Spirometry Procedure." Students were introduced to the theoretical aspects of studying external respiratory function, and then had the opportunity to practice the procedure on their own.

Traditionally, at the end of the meeting, a quiz was held, and this time Anastasiia Zezekalo emerged as the winner. She received the textbook "Clinical Pulmonology" as a prize.