Науково-педагогічні працівники кафедри іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією долучилися до вебінару

16 листопада 2023

15-го листопада завідувачка кафедри іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією Олена Бєляєва та доцент закладу вищої освіти Юлія Лисанець взяли участь у вебінарі, присвяченому питанням акредитації освітніх програм.

Захід був організований Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО) та Естонським національним агентством із забезпечення якості вищої освіти. Лія Лаурі та Улле Муст ознайомили присутніх з особливостями акредитації в Естонії. Стела Шаповал та Наталія Стукало надали інформацію щодо діяльності НАЗЯВО.

Участь у вебінарі спонукала до роздумів щодо покращення якості освітнього процесу в ПДМУ, а також збагатила новими ідеями щодо реалізації цього надважливого завдання.

Faculty Staff of the Department of Foreign Languages with Latin and Medical Terminology Joined a Webinar

On November 15, Olena Bielaieva, Head of the Department of Foreign Languages with Latin and Medical Terminology, and Associate Professor Yuliia Lysanets participated in a webinar dedicated to issues of educational program accreditation.

The event was organized by the National Agency for Quality Assurance in Higher Education (NAQA) and the Estonian National Agency for Quality Assurance in Higher Education. Lia Lauri and Ülle Must acquainted the participants to the peculiarities of accreditation in Estonia. Stella Shapoval and Nataliia Stukalo provided information about the activities of NAQA.

Participation in the webinar prompted reflections on improving the quality of the educational process at PSMU and enriched with new ideas for the implementation of this crucial task.