«Основи інформаційної культури»: відбулося ознайомлення здобувачів освіти із ресурсами, послугами та сервісами університетської книгозбірні

27 жовтня 2023

Навчання протягом життя – це стала аксіома сучасного світу. Основою ж навчання людини є книга. У Міжнародний тиждень відкритого доступу бібліотечні заняття тривали для здобувачів освіти другого курсу зі скороченим терміном навчання стоматологічного та медичного факультетів №2. Це були фінальні зустрічі в межах програми з навчання основ інформаційної культури.

Підбиваючи підсумки, можемо впевнено констатувати, що цьогоріч бібліотекою проведено 40 год. занять та охоплено понад 400 студентів перших курсів стоматологічного, медичного №1, медичного №2 факультетів та другого курсу СТН «Медицина» й СТН «Стоматологія».

Тож, відтепер, студенти, які вперше прийшли до нашого університету, точно знають, де саме знаходяться відділи бібліотеки і чим вони можуть бути корисними протягом навчання в університеті.

“Foundations of Information Literacy”: Students Aware of University Library Educational Resources, Services and Facilities

Lifelong learning is a cornerstone in the contemporary world. The foundation of a person's education lies in books. During the International Open Access Week, library sessions were held for second-year students with shortened period of study of the Faculty of Dentistry and Medical Faculty No. 2. These were the final meetings as part of the program on teaching the basics of information literacy.

Summing up, we can confidently state that this year the library conducted 40 hours of sessions, reaching over 400 first-year students from the Faculties of Dentistry, Medical Faculties No.1 and No.2 faculties, as well as the second-year students of the Specialized Training in "Medicine" and "Dentistry" programs.

So now, students who have just joined our university know exactly where the library departments are located and how they can be beneficial throughout their studies at the university.