«Основи конструювання якісного тесту»: викладачі університету взяли участь у тренінгу-інтенсиві

19 жовтня 2023

Викладачі кафедри хімії Полтавського державного медичного університету Олена Іващенко, Лариса Копанцева та Діана Стрижак взяли участь у тренінгу-інтенсиві «Основи конструювання якісного тесту».

Учасниками прослухано курс лекцій щодо теорії організації тестового контролю та побудови тестових завдань, пройдено практичну підготовку зі складання тестів «Крок 1. Хімія для фармацевтів». По закінченню тренінгу учасники отримали сертифікати, що свідчать про їх високі професійні компетентності під час проходження навчання.

The faculty members of the Department of Chemistry at Poltava State Medical University, Olena Ivashchenko, Larysa Kopantseva and Diana Stryzhak, participated in the intensive training course on "Fundamentals of Designing a Quality Test."

The participants attended a series of lectures on the theory of organizing test control and constructing test tasks. They also underwent practical training in composing tests for the "Krok 1. Chemistry for Pharmacists" examination. Upon completion of the training, the participants received certificates attesting to their high professional competence during the course.