Профорієнтаційна та профілактично-виховна робота кафедри патологічної анатомії та судової медицини зі школярами міста

27 жовтня 2023

Кафедра патологічної анатомії та судової медицини систематично проводить екскурсії школярам різних загальноосвітніх закладів міста Полтави з профорієнтаційною метою. Під час екскурсії ведеться профілактично-виховна робота щодо негативного впливу шкідливих звичок на здоров’я людини з візуалізацією на музейних експонатах кафедри.

Нещодавно кафедру патологічної анатомії та судової медицини відвідали учні 8 класу Полтавського міського багатопрофільного ліцею № 1 ім. І.П. Котляревського. Школярі були ознайомлені із завданнями такої фундаментальної дисципліни, як патоморфологія та її значенням в системі медичної освіти. Основну увагу відвідувачів було сконцентровано на музеї кафедри, де в доступному та пізнавальному форматі школярі отримали інформацію щодо патологічних змін в організмі людини під час паління, вживання алкоголю, наркотичних речовин та інших шкідливих звичок.

Career Guidance and Preventive-Educational Work of the Department of Pathological Anatomy and Forensic Medicine with Schoolchildren

The Department of Pathological Anatomy and Forensic Medicine systematically conducts tours for schoolchildren from various secondary educational institutions of Poltava with the aim of career guidance. During the tour, preventive-educational work is carried out regarding the negative impact of harmful habits on human health, visualized through the museum exhibits of the Department.

Recently, schoolchildren of the 8th grade of Poltava City Multidisciplinary Lyceum No. 1 named after I.P. Kotlyarevsky visited the Department of Pathological Anatomy and Forensic Medicine. They were introduced to the tasks of such a fundamental discipline as pathomorphology and its significance in the system of medical education. The main focus of the visitors was on the department's museum, where students received information about pathological changes in the human body due to smoking, alcohol consumption, narcotic substances and other harmful habits.