Сьогодні хочемо поділитись деталями цікавої події / Sharing the details about an engaging event

24 жовтня 2023

20 жовтня в стінах Полтавського державного медичного університету відбулась конференція хірургів, на якій були розглянуті особливості етіології, статистики, клініки, діагностики та комплексного лікування медіастенітів.

На конференції виступили:

• Володимир Шейко, професор і завідувач кафедри хірургії №2 у ПДМУ. Він поділився своїми дослідженнями статистики виникнення даної назології захворювань та практичними рекомендаціями.
  • Валерій Лобурець, доцент кафедри оториноларингології ПДМУ, який розкривав свої особливості діагностики та лікування запальних захворювань глотки.
  • Катерина Локес, завідувачка кафедри хірургічної стоматології ПДМУ. Вона розповіла про можливі причини виникнення одонтогенних флегмон та передала свій досвід.

Цікавою інформацією поділилися докторка філософії, лікарка- анестезіолог Олена Таран та доцентка Маргарита Скікевич.

Інші лікарі також взяли участь в обговоренні, виступили зі своїми дослідженнями та напрацюваннями.

Крім того, на конференції були продемонстровані клінічні випадки, що дозволило учасникам глибше зануритись у дану тему та разом обговорити її.

Дякуємо всім за участь! Професійні медичні дослідження та висококваліфіковані лікарі, які діляться своїм досвідом, є ключовими для розвитку сучасної медицини.

Sharing the details about an engaging event

On October 20, within the walls of Poltava State Medical University, the Surgeons Conference for took place, where the peculiarities of the etiology, statistics, clinical course, diagnosis and comprehensive treatment of mediastinitis were discussed.

The conference featured:

• Volodymyr Sheiko, Professor and Head of the Department of Surgery No. 2 at PSMU. He shared his research on the incidence statistics of this nosology and practical recommendations.
  • Valerii Loburets, Associate Professor of the Department of Otorhinolaryngology at PSMU, who discussed the specifics of diagnosing and treating inflammatory diseases of the throat.
  • Kateryna Lokes, Head of the Department of Oral Surgery at PSMU. She talked about the possible causes of odontogenic phlegmons and shared her experience.

Interesting information was also shared by the anesthesiologist Olena Taran, PhD., and Associate Professor Marharyta Skikevych.

Other physicians also participated in the discussion, presenting their research and developments.

Additionally, clinical cases were demonstrated at the conference, allowing participants to delve deeper into the topic and discuss it together.

Thanks to all for participating! Professional medical research and highly qualified physicians who share their experience are key to the development of contemporary medicine.