Студенти-першокурсники ознайомилися з діяльністю студентського активу Полтавського державного медичного університету

02 жовтня 2024

Представники первинної організації професійної спілки працівників охорони здоров’я України студентів ПДМУ разом з її очільником Володимиром Добровольським розповіли першокурсникам про основні вектори своєї діяльності та проведені ними заходи, а також про основні завдання й проєктні роботи, які могли б стати в нагоді новим членам активу. Поділилися зокрема і власним досвідом роботи в команді задля досягнення гарних результатів. До слова, Студентське наукове товариство ПДМУ — це місце для розвитку, розширення кола інтересів і створення власних наукових досліджень.
Неперевершена енергетика від вщент заповненої авдиторії слухачів надихнула всіх учасників зібрання на грандіозні звершення. Тож, не за горами нові проєкти!

First-year students introduced with the activities of Poltava State Medical University student activists

Representatives of the primary organization of the Trade Union of Health Care Workers of Ukraine of PSMU students together with its head Volodymyr Dobrovolskyi told the first-year students about the main vectors of their activities and events they held, as well as about the main tasks and project works that could be useful for the new members of the activists.  They also shared their own experience of working in a team to achieve good results. Notably, the Student Scientific Society of PSMU is a place for development, expanding the range of interests and creating your own scientific research.

The unsurpassed energy from the packed audience inspired all the participants to achieve great things. So, new projects are not far off!