Тиждень безпеки дорожнього руху: доцентка кафедри дитячої терапевтичної стоматології провела лекцію

17 листопада 2023

Цього року, з 13 по 19 листопада, в Україні відзначають Тиждень безпеки дорожнього руху, співорганізатором якого є Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП».  З метою якнайширшої популяризації дотримання правил дорожнього руху серед дітей та дорослих задля збереження людських життів, Фонд пропонує до використання соціальну рекламу (фото, відео) з питань безпечної поведінки дітей у транспорті та на дорогах, які доступні на сайті www.dopomogadtp.com у розділі «Соціальна реклама».

Доцентка кафедри дитячої терапевтичної стоматології Лариса Уласевич долучилась до акції й провела пізнавальну лекцію для співробітників КП «Міська дитяча клінічна стоматологічна поліклініка Полтавської міської ради».

Тема зустрічі була досить важливою й актуальною – «Надання першої домедичної допомоги учасникам дорожнього руху». Лікар-стоматолог може опинитися в ситуації, коли буде потрібна домедична допомога, тому цими знаннями має володіти кожен.

Дякуємо керівництву закладу за співпрацю!

Road Safety Week: Associate Professor of the Department of Pediatric Therapeutic Dentistry Gives a Lecture

This year, from November 13 to 19, Ukraine is observing Road Safety Week, co-organized by the International Charitable Foundation "Assistance to Victims of Road Accidents." With the aim of promoting adherence to traffic rules among children and adults to preserve human lives, the Foundation suggests using social advertising (photos, videos) on the safe behavior of children in transport and on roads, available on the website www.dopomogadtp.com  in the "Social Advertising" section.

Associate Professor Larysa Ulasevych, Department of Pediatric Therapeutic Dentistry, joined the campaign and conducted an informative lecture for the staff of the Municipal Children's Clinical Dental Clinic of the Poltava City Council.

The theme of the meeting was quite important and relevant - "Providing First Aid to Road Traffic Participants." A dentist may find themselves in a situation where first aid is needed, so everyone should possess this knowledge.

We thank the institution's management for their cooperation!