Університет пишається: серед успішних студентів , які за особливі успіхи, отримуватимуть стипендію Полтавської міської ради, - студенти ПДМУ

05 квітня 2024

У Полтаві студентам, які мають середній бал успішності не менше 4,5 балів, щомісячно виплачуватимуть 2000 грн.

4 квітня виконавчий комітет погодив надання іменної стипендії Полтавської міської ради 24-м студентам, які мають середній бал успішності не менше 4,5 або відзначилися особливими досягненнями у громадській роботі закладу вищої чи фахової передвищої освіти у сфері мистецтва, науки чи спорту. Про це повідомили у Полтавській міській раді.

По 2000 грн щомісячно, з березня по вересень 2024 року отримуватимуть і такі студенти ПДМУ:

- Микитенко Влада

- Соловйова Ірина

Пишаємось успіхами наших студентів і бажаємо нових здобутків!

The University is proud: Poltava City Council scholarships will be awarded to students of PSMU for their outstanding achievements

In Poltava, students with an average grade point average of at least 4.5 will be paid UAH 2000 per month.

On April 4, the Executive Committee approved the granting of personalized scholarships of Poltava City Council to 24 students who have an average grade point average of at least 4.5 or have distinguished themselves in public work of a higher or professional higher education institution in the field of art, science or sports. This was reported by the Poltava City Council.

Such students of PSMU will receive 2000 UAH monthly from March to September 2024:

- Vlada Mykytenko

- Iryna Soloviova

We are proud of our students' success and wish them new achievements!