Відбувся І етап Всеукраїнської студентської Олімпіади з навчальної дисципліни "Психіатрія та наркологія"

16 квітня 2024

На кафедрі психіатрії, наркології та медичної психології відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Психіатрія та наркологія. У ньому взяли участь здобувачі вищої освіти 3-6 курсів ОПП «Медицина» та 4-5 курсів ОПП «Стоматологія». Учасникам було запропоновано завдання різних рівнів складності, що містили тести та відкриті запитання з теорії. Рівень володіння практичними навичками оцінювали шляхом опису клінічного випадку з проведенням аналізу психічного статусу, визначенням клінічного діагнозу та призначенням відповідного лікування. Усі учасники успішно впоралися з завданнями, результати яких сьогодні підраховуються членами журі.

The first stage of the All-Ukrainian Student Olympiad in the discipline "Psychiatry and Narcology" was held

The Department of Psychiatry, Narcology and Medical Psychology held the first stage of the All-Ukrainian Student Olympiad in the discipline "Psychiatry and Narcology. It was attended by the students in 3-6 years of study majoring in "Medicine" and 4-5 years majoring in «Dentistry". The participants were offered tasks of different levels of difficulty, including tests and open-ended questions on theory. The level of practical skills was assessed by describing a clinical case with an analysis of the mental status, determining a clinical diagnosis and prescribing appropriate treatment. All participants successfully coped with the tasks, the results of which are being calculated by the jury members today.