Здобувачі вищої освіти спеціальності «Фармація» набувають практичних навичок

14 листопада 2023

Здобувачі вищої освіти спеціальності «Фармація» набувають практичних навичок у фізико-хімічній лабораторії кафедри хімії.

У лабораторії студенти працюють з обладнанням, приладами та матеріалами, опановують методики хімічного експерименту. Майбутні фахівці, під керівництвом викладачів кафедри, проводять обробку результатів експерименту з теми «Адсорбенти, їх класифікація та застосування», яка безпосередньо стосується їхньої спеціальності.

На занятті, здобувачі виявили не тільки належну теоретичну підготовку, але й бажання та вміння застосовувати знання на практиці.

Students pursuing a degree in "Pharmacy" are acquiring practical skills in the physical and chemical laboratory of the Department of Chemistry

In the laboratory, students work with equipment, instruments and materials, mastering techniques of chemical experiments. Under the guidance of the faculty members of the Department, future professionals process the results of experiments on the topic "Adsorbents, their classification and application," which directly relates to their specialization.

During the class, the students demonstrated not only adequate theoretical knowledge but also the desire and ability to apply it in practice.