«Містером УМСА» став Давид Давітян

22 лютого 2019
977

У Полтавському міському Будинку культури на конкурсі «Містер УМСА» обирали кращого з кращих студентів, який би відповідав еталону розумного, всебічно розвиненого, талановитого, цілеспрямованого, і, звичайно ж, мужнього та кмітливого юнака. Але не тільки заради цього проводився конкурс. Його організатори, а це первинна профспілкова організація студентів УМСА за підтримки ректора Академії В.М. Ждана та управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради, окрім відкриття нових талантів, ще мали на меті провести благодійну акцію. Зібрані кошти будуть спрямовані на тривале лікування та реабілітацію студентки 4 курсу стоматологічного факультету Академії Христини Білик. Байдужих до чужої біди не було, тож скринька з написом «Благодійна акція» швидко наповнилася, а на сцені розгорнулося захоплююче дійство.

Харизматичні, розумні, вишукані, винахідливі, дотепні юнаки — студенти УМСА, демонстрували свої таланти. А їх виявилося чимало. Вони читали вірші, співали, танцювали, навіть влаштовували майстер-класи тайського масажу та пригощали кавою, відверто розповідали про себе, при цьому були емоційними та оригінальними. А романтична моновистава, присвячена коханню, підкорила не тільки всіх глядачів, а й вимогливе журі. Сценаристом і актором був студент 4 курсу стоматологічного факультету Давид Давітян. І хоч всі були надзвичайно винахідливими, і, безперечно, привертали загальну увагу, переконливу перемогу у цьому змаганні розуму та креативності отримав найдостойніший.

Журі під головуванням першого проректора УМСА В.М. Дворника присудило почесне звання «Містер УМСА» студенту 4 курсу стоматологічного факультету Давиду Давітяну, а «Віце-містером УМСА» став студент 6 курсу медичного факультету № 2 Роман Боровик.

І хоч на п’єдесталі слави лише двоє найдостойніших, чисельні таланти решти учасників також знайшли відображення у номінаціях:

  • «Містер кмітливість» — Микита Візір
  • «Містер артистичність» — Роман Боровик
  • «Містер мужність» — Аборехаб Махмкд
  • «Містер багатогранність» — Дмитро Перець
  • «Містер креативність» — Микола Звягін
  • «Містер харизматичність» — Аль Дахамша Ахмед
  • «Містер талановитість» — Давид Давітян
  • «Містер феєричність» — Олександр Свирида