15 вересня - Міжнародний день демократії: презентація нового навчального курсу «Демократія: філософія та механізм»

15 вересня 2022

На кафедрі філософії та суспільних наук у міжнародний день Демократії був представлений новий навчальний курс для студентів «Демократія: філософія та механізми», розроблений викладачами кафедри.

З вітальним словом виступила завідувачка кафедри Віра Дубініна та зазначила, що сьогодення в нашій країні та у світі загалом є вкрай бурхливим і бентежним. Воно насичене постійними змінами, як позитивними, так і негативними. Люди, перебуваючи в цьому конгломераті подій, прагнуть стабільності та балансу.

Розуміння важливих процесів механізму демократії, яка є однією з 6 базових цінностей Європейського Союзу та усвідомлення філософських основ політичних та  демократичних процесів є невід’ємною складовою якісної гуманітарної підготовки майбутнього лікаря.