Еразмус + KA2: Розбудова потенціалу у вищій освіті

Тренінг та поширення навичок з надання невідкладної допомоги
для ЗВО та представників громад, які проживають у зонах ризику бойових дій в Україні та Грузії (LIFESTRAND)

Акронім проекту: LIFESTRAND

Назва проекту: Тренінг та поширення навичок з надання невідкладної допомоги для закладів вищої освіти та представників громад, які проживають у зонах ризику бойових дій в Україні та Грузії (LIFESTRAND)

Координатор проекту: Тбіліська медична академія імені Петре Шотадзе (TMA)

Мета проекту: Захистити права на здоров'я та виживання вразливого населення територіальних громад в Україні та Грузії, які постраждали від російської окупації та військової агресії.

Тривалість проекту: 2023-2026 рр.

Партнери:

• Тбіліська медична академія імені Петре Шотадзе (Грузія) - Координатор
  • Тбіліський державний медичний університет (Грузія)
  • Університет Сантьяго-де-Компостела (Іспанія)
  • Фундація Семерген (Semergen) (Іспанія)
  • Університет Порто (Португалія)
  • Університет Альте (Грузія)
  • Університет Грігола Робакідзе (Грузія)
  • Тернопільський національний медичний університет імені І.Я. Горбачевського (Україна)
  • Полтавський державний медичний університет (Україна)
  • Луганський державний медичний університет (Україна)

Мета проекту:

• Підвищити кваліфікацію 27 викладачів у 7 ЗВО в Україні та Грузії у розробці та створенні нових навчальних матеріалів (Посібників з першої допомоги для персоналу, здобувачів освіти та представників громади) за допомогою обміну досвідом, консультацій та технічної допомоги від партнерських установ, які діють в Іспанії та Португалії.
  • Надати можливість 242 працівникам та здобувачам освіти 7 ВНЗ в Україні та Грузії підвищити кваліфікацію у викладанні та навчанні, наданні першої допомоги, включаючи основні елементи життєзабезпечення та домедичної допомоги при травмі.
  • Підвищити навички з надання першої допомоги серед 7 200 членів громад, які проживають на територіях  з підвищеним ризиком для життя в Україні та Грузії, як завершальних бенефіціарів розбудови потенціалу у сфері вищої освіти (CBHE).
  • Забезпечити необхідне обладнання для навчання з надання першої допомоги (включаючи симулятори) 3 партнерським медичним університетам в Україні.