20 березня - Всесвітній день здоров’я ротової порожнини / March 20 - World Oral Health Day

21 березня 2024

20 березня відзначається Всесвітній день здоров’я ротової порожнини, який започатковано на Всесвітньому стоматологічному конгресі у 2007 році. Його метою є підвищення інформованості широкої громадськості в питаннях гігієни порожнини рота, а також розширення наукової бази з вивчення впливу захворювань порожнини рота на загальний стан здоров’я і розробка ефективних методів профілактики захворювань. Найкращий спосіб уникнути проблем зі здоров’ям і, зокрема і з порожниною рота, – систематичні профілактичні огляди у сімейних лікарів та стоматологів. Тож хай 20 березня буде ще одним черговим нагадуванням кожному приділити увагу своєму організму. Викладачі кафедри терапевтичної стоматології систематично запрошують усіх бажаючих на профілактичні стоматологічні огляди та готові надати кваліфіковану допомогу для збереження стоматологічного здоров’я.

March 20 - World Oral Health Day

March 20 is the World Oral Health Day, which was established at the World Dental Congress in 2007. Its goal is to raise awareness of the general public about oral hygiene, as well as to expand the scientific base for studying the impact of oral diseases on overall health and developing effective methods of disease prevention. The best way to avoid health problems, including those related to the oral cavity, is to have regular preventive checkups by family doctors and dentists. So let March 20 be another reminder for everyone to pay attention to their bodies. Faculty members of the Department of Therapeutic Dentistry systematically invite everyone to preventive dental checkups and are ready to provide qualified assistance to maintain dental health.