Академічна доброчесність захищає академічну репутацію закладів освіти: тема виховного заходу

05 вересня 2022

Професорсько-викладацьким колективом кафедри нервових хвороб на чолі з професором Михайлом Дельвою 5 вересня 2022 року проведене виховне заняття зі здобувачами вищої освіти медичного факультету № 1, № 2 та міжнародного факультету. Доценти Пінчук В.А. та Гринь К.В. провели бесіди з роз’ясненням мети та принципів академічної доброчесності.

Академічна доброчесність є фундаментальною ідеєю того, що всі – студенти, освітяни, адміністратори й дослідники ‒ будуть дотримуватись  високих наукових стандартів шляхом етичного проведення досліджень, посилаючись на джерела, і відповідально слідувати принципам доброчесності при створенні й публікації наукових робіт, а також викладацької діяльності.

Міжнародний центр академічної доброчесності дає визначення академічній доброчесності на базі шести фундаментальних цінностей: чесність, довіра, справедливість, повага, відповідальність і мужність.

Академічна доброчесність захищає академічну репутацію закладів освіти, усіх учасників навчального процесу.