Бажаємо успіху нашим лікарям-інтернам в отриманні гарних результатів! / Wishing success to our medical interns in achieving excellent results!

28 березня 2024

26 березня 2024 року відбулося складання ліцензійно-інтегрованого іспиту «Крок 3. Стоматологія» та «Крок 3. Загальна лікарська підготовка» в укритті морфологічного корпусу Полтавського державного медичного університету в відповідності до листа ДНП «Центр тестування» від 16.02.2024 №109/01-12, що є законодавчо визначеною формою атестації, пріоритетно значущим, особливо під час воєнного стану та дозволило інтернам складати іспит в безпечних умовах і максимально зосередитися над змістом завдань та відповідей. Іспит складали 107 лікарів-інтернів за спеціальністю «Стоматологія» та 5 лікарів-інтернів спеціальностей медичного профілю, які вступили в інтернатуру до 2022 року.

Бажаємо успіху нашим лікарям-інтернам в отриманні гарних результатів!

Впевнені, що лише разом ми станемо сильнішими у часи випробувань і цю силу нам нададуть наша єдність, патріотизм, ефективні комунікації задля функціонування освітньої системи в України!

Wishing success to our medical interns in achieving excellent results!

On March 26, 2024, the licensing-integrated exam "Krok 3. Dentistry" and "Krok 3. General Medical Training" took place in the shelter of the morphological building of Poltava State Medical University, in accordance with the letter from the State Examination Center dated February 16, 2024, No. 109/01-12, which is a legislatively defined form of certification, particularly significant, especially during wartime, allowing interns to take the exam in safe conditions and focus maximally on the content of tasks and answers. A total of 107 dental interns and 5 medical interns who entered internship course before 2022 took the exam.

We wish success to our interns in achieving excellent results! We are confident that only together will we become stronger in challenging times, and our unity, patriotism, and effective communication will provide us with this strength for the functioning of the education system in Ukraine!