Челендж «Святкова свічка» / "Festive Candle" Challenge

26 грудня 2023

25 грудня співробітники кафедри педіатрії № 1 із неонатологією розпочали челендж «Святкова свічка». Викладачі у святковій атмосфері своїми руками створили декоративні свічки. Арт-терапевтичне заняття провела практична психологиня ФМФК Тетяна Климач. На її думку, така арт-терапія потрібна, аби емоційно розвантажити себе під час викладацької роботи на період війни. Адже коли людина робить щось своїми руками, вона долає стрес і в такий спосіб реабілітується. Арт-терапія є видом психологічної корекції за допомогою художньої творчості і має позитивний ефект на психічне розвантаження. Задоволення, що отримує людина при роботі з творчим матеріалом, стимулює самопізнання.

Долучайтеся і Ви, буде надзвичайно цікаво та інформативно!

Захід проведений у межах реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», що впроваджується за ініціативи першої леді Олени Зеленської.

"Festive Candle" Challenge

On December 25th, the staff of the Department of Pediatrics No.1 with Neonatology initiated the "Festive Candle" challenge. In a festive atmosphere, the faculty members personally crafted decorative candles. The art therapy session was led by the practical psychologist Tetiana Klymach. Such art therapy is necessary to emotionally unload oneself during the teaching work in the wartime period. When a person creates something with the own hands, they overcome stress and, in this way, undergo rehabilitation. Art therapy is a form of psychological correction through artistic creativity and has a positive effect on mental relief. The satisfaction derived from working with creative materials stimulates self-discovery.

Join in! It will be exceptionally interesting and informative! The event is part of the implementation of the All-Ukrainian Mental Health Program "How Are You?", initiated by the First Lady Olena Zelenska.