Цикл семінарів і тренінгів для цивільних осіб: успішна навчально-практична співпраця ПДМУ у військовій сфері

07 лютого 2024

Триває успішна навчально-практична військова співпраця з організації та проведення теоретичних семінарів і практичних тренінгів з військової, домедичної підготовки та психологічної підтримки цивільних у Полтаві між Полтавським державним медичним університетом та Благодійним фондом Сергія Притули в рамках проєкту «Центр готовності цивільних. Полтава», Силами Територіальної оборони ЗСУ і Полтавським обласним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки.

За ініціативою координаторки осередку «Центру готовності цивільних. Полтава», викладачки ПДМУ Ксенії Юдіної, досвідчені бойові інструктори Сил ТрО ЗСУ та БФ Сергія Притули на базі спортивного комплексу ПДМУ провели з цивільними особами навчальні поглиблені тренінги із «Домедичної допомоги» та «Тактичної підготовки».

Інструкторка Амалія Асоян провела тренінг з визначення, важливості та демонстрації повного алгоритму виконання серцево-легеневої реанімації. Інструктор Вадим Проценко провів навчальний курс з поводження зі стрілецькою зброєю, тактичного спорядження», його розміщення та підгонки.

Усі учасники тренінгу залишилися задоволеними від комфортних та безпечних умов локації проведення занять і висловили подяку адміністрації університету.

Довідково

Згідно із Законом України «Про основи національного спротиву» від 16 липня 2021 року однією зі складових національного спротиву є сукупність заходів, які здійснюються державними органами та органами місцевого самоврядування з метою формування патріотичної свідомості та стійкої мотивації, набуття ними знань і практичних вмінь, необхідних для захисту України. Загальновійськова підготовка громадян України до національного спротиву організовується з використанням навчальних закладів, які перебувають у сфері управління державних органів.

A series of seminars and trainings for civilians: successful educational and practical cooperation between PSMU and military

Successful educational and practical military cooperation continues with the organization and conduct of theoretical seminars and practical trainings on military, pre-medical training and psychological support for civilians in Poltava between Poltava State Medical University and the Charitable Foundation of Serhii Prytula within the project "Civilian Readiness Center. Poltava," with the Forces of Territorial Defense of the Armed Forces of Ukraine and the Poltava Regional Territorial Recruitment and Social Support Center.

At the initiative of the coordinator of the "Civilian Readiness Center. Poltava" branch, PSMU lecturer Kseniia Yudina, experienced combat instructors from the Territorial Defense Forces of the Armed Forces of Ukraine and Sergiy Prytula's Charitable Foundation conducted in-depth educational trainings on "Pre-medical Aid" and "Tactical Training" for civilians at the PSMU sports complex.

Instructor AmaliIa AsoIan conducted a training session on the determination, importance, and demonstration of the complete algorithm for performing cardiopulmonary resuscitation. Instructor Vadym Protsenko conducted a training course on handling firearms, tactical gear, its placement and adjustment.

All participants of the training were satisfied with the comfortable and safe conditions of the training venue and expressed gratitude to the university administration.

Additional information:

According to the Law of Ukraine "On the Foundations of National Resistance" as of July 16, 2021, one of the components of national resistance is a set of measures carried out by state bodies and local self-government bodies to form patriotic consciousness and sustainable motivation, acquire knowledge and practical skills necessary for the defense of Ukraine. The general military training of citizens of Ukraine for national resistance is organized using educational institutions under the management of state bodies.