День відкритих дверей у ПДМУ засвідчив інтерес вступників до медичної професії / Open Day at PSMU proved the interest of entrants in the medical profession

19 лютого 2024

17 лютого 2024 року Полтавський державний медичний університет знову зустрічав усіх вступників, кому вже незабаром робити остаточний вибір майбутньої професії. Вони приїхали із різних куточків України і упродовж екскурсії авдиторіями університету жваво цікавилися усім, що їм демонстрували викладачі та студенти-старшокурсники. А цікавого і пізнавального тут було багато: бо проведений захід відповідав місії Університету - поліпшення здоров`я суспільства шляхом використання передового досвіду при наданні вищої медичної освіти, проведенні наукових досліджень та клінічному лікуванні: у ПДМУ різноманітні кафедри, наукова бібліотека ПДМУ, народний музей історії ПДМУ, Фаховий медико-фармацевтичний коледж. І звісно ж, що спілкування з викладачами, студентами, можливість все побачити на власні очі!

Зустрічі продовжуються. Наступна – День відкритих дверей - 24 лютого 2024 року! Приїжджайте! Приходьте! Цікавтесь! Готуйте запитання! На них ви отримаєте відповідь вже відразу упродовж зустрічі!

Open Day at PSMU proved the interest of entrants in the medical profession

On February 17, 2024, Poltava State Medical University welcomed all the entrants who will soon make the final choice of their future profession. They came from different parts of Ukraine and during the tour of the university rooms were keenly interested in everything that was shown to them by the faculty members and students of senior years of study. And there were many interesting and informative things to see: various departments, the PSMU scientific library, the PSMU Museum of History, and the Professional College of Medicine and Pharmacy. And of course, communication with the lecturers, students, the opportunity to see everything with own eyes!

The meetings continue. The next one is the Open Day on February 24, 2024! Do come! Welcome! Be interested! Prepare your questions! You will receive answers to them immediately during the meeting!