Ділова зустріч у ПДМУ / Business meeting in PSMU

12 квітня 2024

12 квітня з метою реалізації проєкту («Захист України») народний музей історії ПДМУ відвідала заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів (питання діяльності і розвитку гуманітарної сфери) Леся Марталішвілі. Вона поспілкувалася з проректором з науково-педагогічної та виховної роботи Валерієм Похильком та учнями КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 24 Полтавської міської ради, які цього дня знайомилися з університетом. Зокрема, було зазначено, що приклад візуалізації  умов освітнього процесу в Полтавському державному медичному університеті для потенційних вступників дає можливість отримати максимальне розуміння всіх етапів здобуття медичної професії.

Business meeting in PSMU

On April 12, Lesia Martalishvili, Deputy Mayor for Executive Bodies (Humanitarian Affairs and Development), visited the PSMU National History Museum to implement the project "Defense of the Motherland". She talked to Prof. Valerii Pokhylko, the Vice-Rector for Academic Affairs and Extracurricular Activity and schoolchildren of Poltava Secondary School No. 24 of Poltava City Council, who were getting acquainted with the university that day. In particular, it was emphasized that the example of visualizing the conditions of the educational process at Poltava State Medical University for potential entrants gives them an opportunity to get the maximum understanding of all stages of the medical profession.