До Всесвітнього та Всеукраїнського дня боротьби з туберкульозом: важливі аспекти обговорення теми / World and All-Ukrainian Tuberculosis Day: important aspects of the discussion

26 березня 2024

Туберкульоз - одне з найдавніших інфекційних захворювань. 24 березня у 1882-му році в Берліні доктор Роберт Кох оголосив про відкриття цієї страшної хвороби, яка досі може загрожувати кожному з нас. Тому на кафедрі громадського здоров’я з лікарсько-трудовою експертизою саме цього дня разом зі здобувачами вищої освіти 3-ого курсу освітньо-професійної програми «Стоматологія» розглянули інформаційні відео-матеріали про туберкульоз та профілактику цього захворювання. Обговорили цілі глобальної Стратегії боротьби з туберкульозом, яку ухвалила Всесвітня асамблея охорони здоров'я та формування толерантного ставлення до людей, які хворіють на ТБ, та до представників груп найвищого ризику».

World and All-Ukrainian Tuberculosis Day: important aspects of the discussion

Tuberculosis is one of the oldest infectious diseases. On March 24, 1882, in Berlin, Dr. Robert Koch announced the discovery of this terrible disease, which can still threaten each of us. Therefore, on this day, the Department of Public Health with medical and labor expertise together with the 3rd year students of the educational and professional program "Dentistry" reviewed informational videos about tuberculosis and prevention of this disease. The goals of the Global Tuberculosis Control Strategy adopted by the World Health Assembly and the formation of a tolerant attitude towards people with TB and representatives of the most at-risk groups were discussed.