Досягнення кардіологічної науки у повсякденну практику

23 вересня 2022

Сьогодні завершується робота ХХІІІ Національного конгресу Кардіологів України, який проходив у м. Київ з 20 по 23 вересня 2022 року. У роботі конгресу взяли участь і виступили з доповідями Президент Європейської асоціації кардіологів, проф. Т. Люшер, Президент німецької асоцації кардіологів, професор Т. Балдус, провідні кардіологи Литви, Польщі, Грузії та інших країн, а також провідні фахівці з усіх регіонів України.

На конгресі виступив з доповіддю зав. кафедри внутрішньої медицини №2 Полтавського державного медичного університету доктор медичних наук, професор Іван Катеренчук, а також лікар-інтерн Богдана Писана, яка ввійшла у число призерів на конкурсі молодих вчених.

Також на конгресі був презентований навчальний посібник, підготовлений професором Іваном Катеренчуком.

Новітні технології лікування кардіологічних хворих, презентовані на конгресі будуть успішно впроваджуватись у навчальний процес та лікувальну практику