«Функціональний аналіз поведінки. Точка вибору. Базові поведінкові процеси» - тема недавнього вебінару

26 квітня 2024

Сучасний розвиток медицини вимагає постійно навчання від лікарів усіх спеціальностей. 17 квітня доцент кафедри психіатрії, наркології та медичної психології Дмитро Бойко взяв участь у вебінарі на тему «Функціональний аналіз поведінки. Точка вибору. Базові поведінкові процеси», спікером на якому виступив випускник Полтавського державного медичного університету, колишній староста СНГ кафедри психіатрії, наркології та медичної психології, голова секції схема-терапії Української асоціації когнітивно-поведінкової терапії, ACT-терапевт, терапевт в методі КПТ та схема-терапія, лікар-психіатр Давид Цибенко.

Під час вебінару було розглянуто процеси та фактори, що формують дезадаптивну поведінку, а також презентовано практичне використання поведінкової моделі в психотерапії через практику «точка вибору». На завершення у ході дискусії було надано вичерпні відповіді на запитання учасників.

“Functional behavior analysis. The point of choice. Basic behavioral processes”: the topic of a recent webinar

The modern development of medicine requires constant training from doctors of all specialties. On April 17, Associate Professor Dmytro Boyko, the Department of Psychiatry, Narcology and Medical Psychology took part in a webinar on “Functional Analysis of Behavior. The point of choice. Basic Behavioral Processes", where the speaker was a graduate of Poltava State Medical University, former leader of the SSG at the Department of Psychiatry, Narcology and Medical Psychology, Head of the Schema Therapy Section of the Ukrainian Association of Cognitive Behavioral Therapy, ACT-therapist, therapist in the method of CBT and Schema Therapy, psychiatrist Davyd Tsybenko.

During the webinar, the processes and factors that form maladaptive behavior were discussed, and the practical use of the behavioral model in psychotherapy through the practice of “choice point” was presented. Finally, the discussion provided comprehensive answers to the participants' questions.