Європейський тиждень тестування на ВІЛ-інфекцію триває: попереджений – значить озброєний

22 листопада 2022

21 листопада 2022 р.  студенти та співробітники кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією долучились до акції в рамках  Європейського тижня тестування на  ВІЛ-інфекцію за участі спеціалістів  КП «Обласний центр профілактики та боротьби з ВІЛ/СНІД Полтавської обласної ради» та БО «Світло надії», що проходила у вестибюлі адміністративного корпусу ПДМУ. Учасники акції отримали інформацію щодо переваг ранньої діагностики ВІЛ-інфекції та раннього початку антиретровірусної терапії з метою попередження поширення захворювання та його прогресування. Усі бажаючі мали можливість пройти безкоштовне, конфіденційне тестування на ВІЛ-інфекцію.