Кейс-метод «Формування життєстійкості. Навички подолання стресу» / Case Method "Building Resilience. Stress Management Skills"

16 лютого 2024

Практичним психологом ФМФК ПДМУ Климач Тетяною  була проведена зустріч з аспірантами освітньо-наукової програми докторів філософії спеціальності 228 - педіатрія кафедри педіатрії №2 ПДМУ першого року навчання очної (денна) форми навчання Клименко Дарини та четвертого року навчання очної (вечірня) форми навчання Щербак Вікторії (науковий керівник здобувачів професорка Крючко Тетяна Олександрівна), присвячена кейс-методу на тему «Формування життєстійкості. Навички подолання стресу».

Учасники зустрічі дізналися про стрес та його наслідки, за допомогою техніки кейс-метод були надані корисні поради з розвитку навичок управлінням стресом, особливостей подолання стресогенних ситуацій та несприятливих життєвих обставин під час повномасштабної війни. Крім того, були розглянуті практичні поради зі збереження емоційної рівноваги. Щоденне виконання вправ та набуття ефективних навичок, дозволить аспірантам потурбуватися про себе та про оточуючих у будь-якій ситуації.

Захід проведений у межах реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», що проваджується за ініціативою першої леді Олени Зеленської

Case Method "Building Resilience. Stress Management Skills"

A meeting was held by the practical psychologist Tetiana Klymach, with PhD students of the PhD educational and scientific program in the specialty 228 - Pediatrics of the Department of Pediatrics No.2 of PSMU, first-year full-time students (daytime) Klymenko Daryna and fourth-year full-time students (evening) Shcherbak Viktoriia (scientific supervisor Professor Kriuchko Tetiana Oleksandrivna), dedicated to the case method on the topic "Building Resilience. Stress Management Skills."

Participants of the meeting learned about stress and its consequences, useful advice on developing stress management skills, overcoming stressful situations, and adverse life circumstances during full-scale war were provided using the case method technique. In addition, practical tips on maintaining emotional balance were discussed. Daily practice of exercises and acquisition of effective skills will allow PhD students to take care of themselves and others in any situation.

The event was held as part of the implementation of the All-Ukrainian Mental Health Program "How are you?", initiated by the First Lady Olena Zelenska.