Колеги обговорили перспективи співпраці: предмет обговорення та очікування від домовленостей

23 квітня 2024

18 квітня 2024 року відбулась зустріч представників Полтавського державного медичного університету, доктора фармацевтичних наук, професора кафедри фармакології, клінічної фармакології та фармації Сергія Ковальова і кандидата медичних наук, доцента цієї ж кафедри Наталії Дев`яткіної з професорсько-викладацьким колективом факультету природничих наук і менеджменту, факультету фізичного виховання та спорту Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

На зустрічі обговорили перспективи подальшої наукової співпраці, обміну досвідом, проведення нових науково-експериментальних досліджень, а також спільних навчальних проєктів в подальшій науковій діяльності.

Colleagues discussed the prospects of cooperation: the subject of discussion and expectations from the agreements

On April 18, 2024, representatives of Poltava State Medical University, Professor Serhii Kovaliov, DSc in Pharmacy, Professor of the Department of Pharmacology, Clinical Pharmacology and Pharmacy and Associate Professor Nataliia Deviatkina met with the academic staff of the Faculty of Natural Sciences and Management, Faculty of Physical Education and Sports of V. G. Korolenko Poltava National Pedagogical University.

The meeting discussed the prospects for further scientific cooperation, exchange of experience, conducting new scientific and experimental research, as well as joint educational projects in further scientific activities.