Козак не поляже, а про себе розкаже: студенти занурилися в історію українського козацтва

14 жовтня 2022

У  День Українського козацтва і День захисників і захисниць України  українці поціновують воїнів, які в різні часи обороняли  і обороняють нашу незалежність та територіальну цілісність, усіх захисників України незалежно від службового становища та статі.

Викладачі кафедри філософії та суспільних наук  Дубініна Віра,  Зінченко Наталія та  Біланов Олег з метою вшанування мужності та героїзму, військових традицій Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу провели із здобувачами освіти медичного та стоматологічного факультету  інформаційно-просвітницьку годину спілкування «Подорож між минулим та сьогоденням. Покрова Пресвятої Богородиці захищає Боже військо», та вікторину-ерудит «Козак не поляже, а про себе розкаже».