Лекцію для лікарів клінічної медицини прочитав професор ПДМУ

27 червня 2024

Науково-практична конференція для лікарів Полтави та Полтавської області, присвячена проблемам серцевої недостатності, відбулася 24 червня 2024 року. У її рамках завідувач кафедри пропедевтики внутрішньої медицини ПДМУ, професор Юрій Казаков прочитав лекцію з питань застосування інотропних засобів у кардіології згідно з сучасними Європейськими рекомендаціями. Матеріал, представлений у доповіді, привернув загальну увагу. Своєю актуальністю особливо був корисний для лікарів сімейної медицини та лікарів кардіологів.

PSMU professor gave lecture for clinical medicine physicians

A scientific and practical conference for physicians of Poltava and the Poltava region, dedicated to the issues of heart failure, took place on June 24, 2024. Within its framework, the Head of the Department of Propaedeutics of Internal Medicine at PSMU, Professor Yurii Kazakov, gave a lecture on the use of inotropic agents in cardiology according to current European guidelines. The material presented in the report attracted general attention and was particularly useful for family medicine doctors and cardiologists due to its relevance.