Міжнародні міжуніверситетські зв'язки поглиблюються: обмін думками та досвідом

24 червня 2022

23 червня 2022 року доцентка Юлія Лисанець взяла участь у міжнародному заході “Erasmus Day – 2022” на базі Університету Ла-Ріохи (Іспанія), під час якого іспанським колегам було представлено Полтавський державний медичний університет. Мета заходу – поглиблення міжуніверситетських зв’язків між ПДМУ та Університетом Ла-Ріохи й продовження інтеграційного поступу України до європейського академічного простору. У ході зустрічі присутні ознайомилися з основними напрямками роботи, науковими проєктами та міжнародними здобутками нашого вишу. Захід відвідали представники адміністрації, науково-педагогічні працівники кафедри сучасних філологічних досліджень та факультету медсестринства Університету Ла-Ріохи.

Також у рамках “Erasmus Day – 2022” на кафедрі сучасних філологічних досліджень Університету Ла-Ріохи було проведено науково-педагогічний семінар за участі представників українських ЗВО. У ході зустрічі було обговорено актуальні науково-дослідні проєкти іспанських та українських вчених-філологів, а також відбулася презентація навчального посібника “English Vocabulary in Practice/Лексичний практикум з англійської мови”, опублікованого науково-педагогічними працівниками кафедри іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією ПДМУ: доценткою Ларисою Сліпченко, завідувачкою кафедри Оленою Бєляєвою та доценткою Юлією Лисанець (Львів, 2021).