Міжрегіональна конференція неврологів: науковцем ПДМУ порушено актуальну для неврологів тему

08 грудня 2023

01 грудня  2023 року, в міжнародний день невролога, завідувач  кафедри нервових хвороб, професор Михайло Дельва на міжрегіональній конференції неврологів у м. Суми присвятив свою доповідь одній з найактуальніших тем сьогодення – неврологічним аспектам реабілітації пацієнтів після перенесеного інсульту.

Розмова з лікарями також стосувалась безперервного професійного розвитку та можливостям його забезпечення на курсах тематичного удосконалення на кафедрі нервових хвороб Полтавського державного медичного університету. Професор Михайло Дельва  наголосив на відкритті нових тренінгів з надзвичайно актуальних для неврологів тематик.

Жваве спілкування, складні  питання, аргументовані відповіді,  дискусії та аналіз  досвіду практичних лікарів зробили зустріч цікавою та корисною.

Interregional Neurologists Conference: PSMU Scientist Addresses a Pertinent Topic for Neurologists

On December 1, 2023, on International Neurologist Day, Professor Mykhailo Delva, the Head of the Department of Nervous Diseases, dedicated his presentation at the interregional neurologists’ conference in Sumy to one of the most relevant topics today – the neurological aspects of rehabilitating patients after a stroke.

Discussions with the physicians also revolved around continuous professional development and the opportunities for it through specialized courses at the Department of Nervous Diseases of Poltava State Medical University. Professor Mykhailo Delva emphasized the launch of new training sessions on extremely relevant topics for neurologists.

The lively conversation, challenging questions, well-founded answers, discussions and the analysis of practical experience by physicians made the meeting interesting and beneficial.