На освітянському фронті все гаразд: викладачі та студенти демонструють готовність до навчання і силу духу

05 вересня 2022

На кафедрі мікробіології, вірусології та імунології активно розпочався навчальний процес і насичене громадське життя, яке проводиться в очному режимі та онлайн зі здобувачами вищої медичної освіти міжнародного факультету.  Перший урок був патріотично спрямований і присвячений темі «Ми українці : честь і слава незламним медикам». Також зі здобувачами освіти було розглянуто Інструкцію щодо дій співробітників та здобувачів освіти за сигналами оповіщення в особливий період.

Викладачі кафедри та здобувачі освіти із задоволенням повернулися  до університетського навчання, демонструючи незламність сили духу на освітянському фронті.