На зв`язку - кафедра фізики!

20 вересня 2022

Викладачі кафедри фізики постійно доповнюють свої знання, а також удосконалюються уміння та навички роботи зі студентами, використовуючи цифрові інструменти Google для освіти.

За час проходження курсу викладачами  засвоєна освітня програма підвищення кваліфікації педагогічних, науково-педагогічних працівників закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти “Цифрові інструменти Google для освіти”; виконано понад 80% загального обсягу завдань курсу; результат підсумкового тестування понад 80% максимально можливої кількості балів; удосконалена професійна компетентність (цифровий компонент) в обсязі зо академічних годин (1 кредит ECTS).