Науковий відділ повідомляє про підписання Меморандуму про співпрацю між Полтавським державним медичним університетом та Політехнічним інститутом Візеу (Португалія)

25 липня 2022

Політехнічний інститут Візеу (Instituto Superior Politécnico de Viseu – IPV) – провідний заклад вищої освіти в однойменному регіоні центральної Португалії. До складу IPV входять 5 структурних підрозділів, серед яких факультет охорони здоров’я. В університеті навчається близько 7000 студентів і понад 700 аспірантів.

Політехнічний інститут Візеу має сучасну клініко-лабораторну базу, а коло наукових інтересів представників факультету охорони здоров’я включає дослідження у сферах профілактичної медицини, інтенсивної та невідкладної допомоги, фармакотерапії в онкології, геріатрії та психічного здоров'я, а також трансляційні дослідження, вивчення механізмів ожиріння і старіння, використання інформаційних технологій у прийнятті лікувально-діагностичних рішень та інші актуальні питання.

Меморандум передбачає співпрацю у наукових і навчальних проєктах, реалізацію програм академічної мобільності, обмін досвідом та міжкультурну комунікацію між представниками ПДМУ та IPV.