Навчальний 2023-2024 рік позаду: кафедри звітують про наукові здобутки

27 червня 2024
Навчальний 2023-2024 рік позаду: кафедри звітують про наукові здобутки

Наприкінці навчального року адміністрація університету та Наукове товариство АГЕТ України високо оцінили успішну працю співробітників кафедри гістології, цитології та ембріології, вручивши її викладачам Почесні грамоти. Успішно закінчився черговий навчальний рік і для здобувачів вищої освіти ОПП «Стоматологія», ОПП «Медицина» з СНТН та ОПП «Медична психологія», які подолали чергову сходинку на шляху до майбутньої професії, вдало склавши екзамени на кафедрі гістології, цитології та ембріології. Не менш яскраво цей навчальний рік на кафедрі минув для здобувачів вищої освіти, які активно беруть участь у роботі наукового гуртка.

Звітуємо про наші здобутки: Михайленко В.В. (ОПП «Медицина» з СНТН, 5 курс, наукові керівники Володимир Шепітько, доцент Наталія Борута) посів 1 місце на 93 науково-практичній конференції студентів та молодих вчених із міжнародною участю «Інновації в медицині та фармації»( Івано-Франківський національний медичний університет, 28-30 березня 2024), 2 місце на XXVIII Конгресі студентів та молодих вчених «Майбутнє за наукою», присвяченого 170-літтю з дня народження І.Я. Горбачевського ( Тернопільський національний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського, 8-10 квітня 2024), 3 місце на 84 Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих вчених та студентів з міжнародною участю «Актуальні питання сучасної медицини та фармації»( Запорізький державний медико-фармацевтичний університет, 23-24 травня 2024). Ошурко М.А. ( ОПП «Стоматологія», 1 курс, науковий керівник доцент Олена Вільхова) посів 3 місце на науково-практичній конференції з міжнародною участю «Сучасні теоретичні та практичні аспекти клінічної медицини»(для здобувачів освіти ІІ (магістерського) рівня) присвяченого 100-річчю з дня народження професора Курако Ю. Л. ( Одеський національний медичний університет, 25-26 квітня 2024). Сич Оксана ( ОПП «Медицина», 6 курс, науковий керівник доцент Євген Стецук, аспірант Тетяна Ворошилова) посіла 1 місце на 84 Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих вчених та студентів з міжнародною участю «Актуальні питання сучасної медицини та фармації»( Запорізький державний медико-фармацевтичний університет, 23-24 травня 2024). Нестеренко Аліна (ОПП «Медицина», 1 курс, науковий керівник викладач Марія Рудь) була нагороджена Дипломом за активну участь у роботі конференції.

Колектив кафедри вітають молодих науковців та бажають їм подальшого розвитку на шляху пізнання світу науки та медицини!

The 2023-2024 Academic Year is Over: Departments Report on Scientific Achievements

At the end of the academic year, the university administration and the AHET Scientific Society of Ukraine highly praised the successful work of the staff of the Department of Histology, Cytology and Embryology by awarding Honorary Diplomas to its faculty members. The academic year also successfully concluded for students of the EPP "Dentistry", EPP "Medicine", and EPP "Medical Psychology", who passed another milestone on their way to their future profession by successfully passing exams at the Department of Histology, Cytology and Embryology. This academic year was equally eventful for students actively participating in the scientific circle's work.

Here are our achievements:

V.V. Mykhailenko (EPP "Medicine", 5th year of study, scientific supervisors Volodymyr Shepitko, Associate Professor Nataliia Boruta) won the 1st place at the 93rd Scientific and Practical Conference of Students and Young Scientists with international participation "Innovations in Medicine and Pharmacy" (Ivano-Frankivsk National Medical University, March 28-30, 2024), 2nd place at the XXVIII Congress of Students and Young Scientists "The Future Belongs to Science," dedicated to the 170th anniversary of I.Ya. Horbachevsky (Horbachevsky Ternopil National Medical University, April 8-10, 2024), and 3rd place at the 84th All-Ukrainian Scientific and Practical Conference of Young Scientists and Students with international participation "Current Issues of Modern Medicine and Pharmacy" (Zaporizhzhia State Medical and Pharmaceutical University, May 23-24, 2024).

M.A. Oshurko (EPP "Dentistry", 1st year of study, scientific supervisor Associate Professor Olena Vilkhova) won the 3rd place at the Scientific and Practical Conference with international participation "Modern Theoretical and Practical Aspects of Clinical Medicine" (for master's level students), dedicated to the 100th anniversary of Professor Kurako Yu. L. (Odesa National Medical University, April 25-26, 2024).

Oksana Sych (EPP "Medicine", 6th year of study, scientific supervisor Associate Professor Yevhen Stetsuk, PhD student Tetiana Voroshylova) won the 1st place at the 84th All-Ukrainian Scientific and Practical Conference of Young Scientists and Students with international participation "Current Issues of Modern Medicine and Pharmacy" (Zaporizhzhia State Medical and Pharmaceutical University, May 23-24, 2024).

Alina Nesterenko (EPP "Medicine", 1st year of study, scientific supervisor Lecturer Mariia Rud) was awarded a Diploma for active participation in the conference.

The department's academic staff congratulate the young scientists and wish them continued growth on the path to discovering the world of science and medicine!