Новими здобутками завершуємо навчальний рік

20 червня 2022

Завершуючи 2021-2022 навчальний рік, кафедра українознавства та гуманітарної підготовки ПДМУ вкотре має здобутки. Завідувачка кафедри доцентка Тетяна Лещенко і старша викладачка Вікторія Юфименко  нагороджені  грамотами Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації за результативну роботу зі студентами у ХІІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка і ХХІІ  Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика. Студенти ПДМУ й цього року стали переможцями цих конкурсів, які тісно пов’язані з культурою, мораллю, духовними цінностями українського народу, сприяють об’єднанню свідомості українців, формують у студентської молоді почуття патріотизму, оптимізму й віри в щасливе майбутнє України, про які мріяли й писали Тарас Шевченко і Петро Яцик. Прикметно те, що цьогоріч у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка вперше взяла участь здобувачка освіти освітнього ступеня «Бакалавр» першого курсу Навчально-наукового медичного інституту Полтавського державного медичного університету Катерина Пискун, яка посіла І місце серед студентів закладів вищої освіти м. Полтави.

За підсумками результатів Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика в категорії “Студенти закладів вищої освіти” І місце посіла студентка медичного  факультету №1 ПДМУ Анна Гребенюк.

Ми пишаємося, що студентська молодь ПДМУ знає й любить рідну мову й шанує українську культуру!