Оголошення

25 березня 2024
Оголошення

На кафедрі фармакології, клінічної фармакології та фармації 27 березня 2024 року о 14. год. 30 хв. відбудеться І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Фармакологія».

Запрошуємо здобувачів вищої освіти 3-ого курсу медичного факультету № 1 та медичного факультету № 2 (спеціальність «Медицина», спеціальність «Педіатрія») взяти участь в Олімпіаді.

On March 27, 2024, at 14:30, the first stage of the All-Ukrainian Student Olympiad in the academic discipline "Pharmacology" will take place at the Department of Pharmacology, Clinical Pharmacology and Pharmacy.

We invite third-year students of Medical Faculty No. 1 and Medical Faculty No. 2 (specializing in "Medicine" and "Pediatrics") to participate in the Olympiad.