ПДМУ успішно представлено на міжнародному заході “International Partnership Conference” в Університеті Ковентрі (Велика Британія)

03 квітня 2023

31 березня 2023 року доцентка кафедри іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією ЗВО ПДМУ Юлія Лисанець стала учасницею міжнародного заходу “International Partnership Conference” на базі Університету Ковентрі (Велика Британія). Захід відвідали представники адміністрації, професорсько-викладацький склад і студенти британського університету.

Юлія Лисанець виступила з онлайн доповіддю, упродовж якої британські колеги ознайомилися з основними напрямками роботи, науковими проєктами та міжнародними здобутками Полтавського державного медичного університету. У доповіді представлено результати співпраці між ЗВО ПДМУ та Університетом Ковентрі у 2022-2023 н. р., серед яких: участь у складі оргкомітету та онлайн доповіді представників британського вишу (Prof. Jenna Ward, Dr. Crystal Zhang, Dr. Tim Downing) на пленарному засіданні VII Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання лінгвістики, професійної лінгводидактики, психології і педагогіки вищої школи» (ПДМУ, 15-16 грудня 2022 р.); участь науково-педагогічних працівників та учасників студентського наукового гуртка кафедри іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією у роботі міжнародного форуму “Practitioner Insight Conference: Dealing with Global Uncertainty” (Університет Ковентрі, 17-21 жовтня 2022 р.); відкрита онлайн лекція науково-педагогічних працівників ПДМУ “Gender Dimension in Ukraine: A Modern Perspective” (В.О. Дубініна, Ю.В. Лисанець) на запрошення адміністрації факультету бізнесу та права Університету Ковентрі в рамках міждисциплінарного заходу “International Women’s Day” (Університет Ковентрі, 08 березня 2023 р.).

Під час виступу обговорено перспективні шляхи поглиблення співпраці між ПДМУ та Університетом Ковентрі, насамперед, планування спільних навчальних проєктів “Collaborative Online International Learning (COIL)” для здобувачів вищої освіти. Наголошено на важливості продовження інтеграційного поступу України до європейського академічного простору.