Імунологія нині стоїть на шляху інтенсивного розвитку, який відзначається глибоким інтересом до генетичних основ патології. Активно розвивається інфекційна імунологія та імуноонкологія, змінюються підходи до вакцинації, впроваджуються нові молекулярно-біологічні методи дослідження. Тому ядром освітньо-наукової діяльності академічної спільноти є реалізація тісної взаємодії між українськими та світовими молодими науковцями в імунології, докладання зусиль у розвитку та підтриманні вітчизняних наукових досліджень та інноваційному впровадженні дослідницьких технологій у практику сьогодення.
На Міжнародній науковій конференції «Мікробіологія та імунологія – перспективи розвитку у XXI столітті», що відбулась у м. Києві , нашим університетом представлено дослідження, які спрямовані на розкриття імунологічних механізмів перебігу COVID-19 в Україні.
Молоді науковці, студенти наукової групи «Лабораторна діагностика» кафедри фізіологія, взяли активну участь з усними та постерними доповідями у секції «Імунологія» міжнародного заходу. Журі відзначило і високо оцінило представлені наукові дослідження студентів Сергія Троцька та Сергія Шальнева (6 курс, медичний факультет №1), які нагороджені Дипломом 2 місце, Романа Сема та Катерини Кривулі (6 курс та 5 курс, медичний факультет №1), які нагороджені Дипломом 3 місце, а також Вероніки Мамонтової, Євгенії Забажан та Максима Шевченка (1 курс та 5 курс, медичний факультет №1, лікар-інтерн НМУ О.О. Богомольця), які нагороджені Дипломом 3 місце (науковий керівник – к.біол.н., доцент кафедри фізіології Тетяна Мамонтова).
Студенти мали можливість заслухати лекції провідних вчених імунологів та мікробіологів, отримали досвід міжнародного спілкування, ознайомилися з високим рівнем проведення наукових досліджень молодих науковців з Латвії, Польщі, Китаю, Італії, Південної Африки та Хорватії.