Підсумкове засідання вченої ради міжнародного факультету: плани, пропозиції, співпраця

28 червня 2024

Відбулося підсумкове у 2023-2024 навчальному році засідання вченої ради міжнародного факультету. Його відкрила голова ради, декан факультету Лілія Буря.

Про проведену атестацію здобувачів вищої освіти на факультеті звітували голови екзаменаційних комісій за ОПП «Медицина» і ОПП «Стоматологія». Були заслухані та обговорені результати екзаменаційної сесії.

Завідувачі кафедр, доповідаючи про організацію виховної роботи зі здобувачами освіти міжнародного факультету, визначили особливості її проведення у сучасних реаліях.

Вчена рада також розглянула конкурсні справи.

Декан підбила підсумки роботи міжнародного факультету протягом року, висловила вдячність і сподівання на майбутню плідну співпрацю.