Плідна міжнародна  співпраця – запорука успіху

01 липня 2022
Плідна міжнародна  співпраця – запорука успіху

30 червня 2022 року в рамках укладеного Меморандуму про Взаєморозуміння між Університетом Глазго (Шотландія) та Полтавським державним медичним університетом відбулася чергова робоча зустріч у форматі онлайн, яка була ініційована Професором Метью Волтерсом, Директором школи медицини, стоматології та медсестринства за участі Виконавчого Директора у справах студентів та навчання д-ра Роберта Партріджа та представників інших структурних підрозділів. Учасники зустрічі обговорили подальші шляхи реалізації співпраці, зокрема академічної мобільності здобувачів вищої освіти ПДМУ.

Зустріч була корисною і необхідною, адже важливим пріоритетом інтернаціоналізації діяльності ПДМУ є поглиблення міжнародних партнерських відносин.