Полтавський державний медичний університет долучився до «Ініціативи Єднання» від Cormack Consultancy Group

18 липня 2022

18 липня 2022 року за сприяння відділу з міжнародних зв’язків відбулася онлайн зустріч представників адміністрації університету з Директором з питань партнерства Cormack Consultancy Group паном Філом Грей (Phill Grey) в рамках реалізації міжнародної «Ініціативи Єднання».

Компанія Cormack Consultancy Group у партнерстві із об’єднанням університетів Великобританії Universities UK (https://www.universitiesuk.ac.uk) започаткувала ініціативу під назвою “Ініціатива Єднання”. Суть ініціативи полягає у поєднанні українського університету з університетом-побратимом у ЄС або Британії схожого профілю, розміру та за наявністю однакових спеціальностей.

Під час зустрічі обговорювалися питання співпраці у сфері громадського здоров’я.

У підсумку сторони визначились із пріоритетними напрямками розвитку співпраці та висловили щирі сподівання на встановлення ефективного партнерства.