Полтавський державний медичний університет відзначено міжнародною акредитацією IAAR

30 червня 2022

17 червня 2022 року Полтавський державний медичний університет отримав міжнародну акредитацію за двома освітньо-професійними програмами другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 222 «Медицина» та 221 «Стоматологія» від Незалежної агенції з акредитації та рейтингу (Independent Agency for Accreditation and Rating), що засвідчує повну відповідність акредитованих програм міжнародним стандартам якості вищої освіти та вимогам Всесвітньої федерації медичної освіти (World Federation of Medical Education).

Університет є першим ЗВО у регіоні, який отримав міжнародні сертифікати з акредитації магістрів, які підтверджують високу якість підготовки фахівців у Полтавському державному медичному університеті, а випускники я ЗВО ПДМУ володіють необхідними знаннями, навичками та компетенціями, щоб бути успішними у їхній професійній кар’єрі.

Акредитація IAAR підвищує на глобальному рівні авторитет і пізнаваність Полтавського державного медичного університету та його репутацію у світовому освітньо-науковому просторі. Отримання міжнародного визнання, безперечно, сприятиме іміджу університету на національному та міжнародному освітньому ринку та подальшій інтернаціоналізації діяльності університету.