Приймальна комісія повідомляє: День відкритих дверей вже відвідали перші потенційні вступники-2024

13 лютого 2024

10 лютого 2024 року відбувся перший із запланованих в цьому році ”День відкритих дверей” у Полтавському державному медичному університеті.

Майбутні вступники та їх батьки ознайомилися з місією Університету, його матеріально-технічною базою і організацією навчального процесу на клінічних та теоретичних кафедрах, відвідали Фаховий медико-фармацевтичний коледж.

Цікаву екскурсію було проведено у народному музеї історії університету.

Працівники приймальної комісії надали вичерпні відповіді на актуальні питання цьогорічної вступної кампанії.

The Admissions Office reports: The Open Day has already been attended by the first potential entrants for 2024

On February 10, 2024, the first of the planned this year "Open Days" took place at Poltava State Medical University. Future entrants and their parents familiarized themselves with the university's material and technical base, the organization of the educational process in clinical and theoretical departments, and visited Professional College of Medicine and Pharmacy. An engaging tour was conducted at the university's history museum. The Admissions Office staff provided comprehensive answers to the current questions of this year's admission campaign.