Розширюємо кордони співпраці / We expand the boundaries of cooperation

26 лютого 2024

На кафедру анатомії з клінічною анатомією та оперативною хірургією завітали студенти кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Луганського національного університету ім. Т. Шевченка.

Студенти ознайомилися із навчальними класами, анатомічними препаратами та VR технологіями в рамках бази знань з дисципліни «Пластична анатомія». Для студентів, які спеціалізуються на декоративно-прикладному мистецтві, анатомічні знання можуть бути корисними для розуміння пропорцій та структури людського тіла і допомогти створити більш гармонійні та естетичні твори.

We expand the boundaries of cooperation

Students of the Department of Fine and Decorative Arts of Luhansk Taras Shevchenko National University visited the Department of Anatomy with Clinical Anatomy and Operative Surgery.

The students got acquainted with the classrooms, anatomical specimens, and VR technologies as part of the knowledge base in the discipline “Plastic Anatomy”. For students specializing in arts and crafts, anatomical knowledge can be useful in understanding the proportions and structure of the human body and help create more harmonious and aesthetic works.