Шановні викладачі, колеги, студенти, полтавці!

28 червня 2024
Шановні викладачі, колеги, студенти, полтавці!

Сердечно вітаю Вас з  головним святом української державності - Днем Конституції України! Прийняття Основного Закону назавжди закарбувало бажання народу України жити у власній незалежній, суверенній країні! І сьогодні, під час запеклої битви кращих синів та дочок за право жити на своїй Землі, за Незалежність, Державу і Конституцію ми вкотре схиляємось перед Захисниками, їхньою мужністю та незламністю! Нехай це Свято додасть усім нам наснаги для плідної праці на благо і здоровʼя Українського народу та  відчуття гордості за свою Країну!

Мирного неба, здійснення мрій, непохитної віри у  Перемогу! Разом ми переможемо! Слава Україні, слава Збройним Силам України!

З повагою, ректор ПДМУ Вячеслав Ждан.