Щодо нового навчального року у Полтавському державному медичному університеті

28 червня 2024
Щодо нового навчального року у Полтавському державному медичному університеті

Навчальний рік 2024-2025 у Полтавському державному медичному університеті розпочнеться з 1 вересня 2024 року. Відповідне рішення прийняте на засіданні Ради ректорів МОЗ України, яке відбулося 24.06.2024 року та обговорене і затверджене на засіданні Вченої ради Полтавського державного медичного університету, яке відбулося 26.06.2024 року.

Зважаючи на гостру ситуацію в енергетичній сфері, що склалася через удари рф по критичній інфраструктурі, важливо знайти рішення, які б враховували ці фактори та водночас забезпечували належну якість освітнього процесу. Тому, з метою оптимізації освітнього процесу, можлива корекція графіку освітнього процесу.

Рішення щодо формату навчання будуть прийматися з урахуванням енергозабезпечення та поточної ситуації в країні.

Полтавський державний медичний університет, як і інші заклади вищої освіти, що належать до сфери управління МОЗ, підготовлений до проходження нового осінньо-зимового періоду з урахуванням можливостей гнучкого графіку освітнього процесу та залучення альтернативних джерел енергії.