23 вересня 2022

22 вересня 2022 року відбулося організаційне зібрання учасників наукового студентського гуртка кафедри пропедевтики ортопедичної стоматології Полтавського державного медичного університету.  Молодими дослідниками разом з керівником групи, завідувачем кафедри, професором   Д.М. Королем визначено програму та план реалізації наукових досліджень у рамках ініциативної теми: «Шляхи практичної реалізації цифрових технологій для діагностики та лікування вторинної адентії». Учасники дослідницької групи також оцінили рівень готовності матеріальної бази наукової лабораторії кафедри до проведення клініко-експериментальної роботи щодо впровадження методів об’ємного сканування та тривимірного моделювання.