13 вересня 2022

Співробітниками кафедри хірургії №1 значна увага приділяється питанням з дотримання академічної доброчесності. Для поглиблення своїх знань з даної проблеми 12 вересня асистент кафедри Архип Сидоренко разом зі здобувачами освіти 3Н групи 4 курсу медичного факультету №2 взяли участь у прямій онлайн трансляції лекції, яка була присвячена роз’ясненню стандартів академічної доброчесності у закладі вищої освіти. Студенти отримали цікаву інформацію про особливості дотримання академічної доброчесності під час навчання у закладі освіти.